React Comments (2.0.1-beta2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Comments
be: Каментары

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Post
be: Допіс

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: second
be: секунда

en: minute
be: хвіліна

en: Deleted
be: Выдалена

en: day
be: дзень

en: hour
be: гадзіна

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Reply
be: Адказ
