React Comments (2.0.1-beta2) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Success
el: Επιτυχία

en: Log in
el: Είσοδος

en: second
el: δευτερόλεπτο

en: minute
el: λεπτό

en: minutes
el: λεπτά

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: day
el: ημέρα

en: hour
el: ώρα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Reply
el: Απάντηση

en: Notify me when new comments are posted
el: Να ειδοποιούμαι όταν δημοσιεύονται νέα σχόλια
