React Comments (2.0.1-beta2) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Post
et: Postitus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Success
et: Õnnestus

en: Log in
et: Sisene

en: second
et: sekund

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: Deleted
et: Kustutatud

en: day
et: päev

en: hour
et: tund

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Reply
et: Vasta

en: Me
et: Mina

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
et: Pildifail on vigane või pilditüüp ei ole lubatud. Lubatud tüübid on: %types
