React Comments (2.0.1-beta2) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Comments
fil: Mga puna

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Post
fil: Paskil

en: Comment
fil: Puna

en: Published
fil: Inilathala

en: Log in
fil: Lumagda

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: Reply
fil: Tugon
