React Comments (2.0.1-beta2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: days
gl: días

en: Post
gl: Entrada

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: second
gl: segundo

en: seconds
gl: segundos

en: Deleted
gl: Borrado

en: day
gl: día

en: hour
gl: hora

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Reply
gl: Responder

en: Flagged
gl: Marcado
