React Comments (2.0.1-beta2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Reply
gu: જવાબ
