React Comments (2.0.1-beta2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: days
he: ימים

en: Post
he: הודעה

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Success
he: הצלחה

en: Log in
he: כניסה

en: second
he: שניה

en: minute
he: דקה

en: Deleted
he: נמחק

en: day
he: יום

en: hour
he: שעה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Reply
he: השב

en: Notify me when new comments are posted
he: הודיעו לי על תגובות חדשות
