React Comments (2.0.1-beta2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Log in
hr: Prijava

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Reply
hr: Odgovor

en: Notify me when new comments are posted
hr: Obavijesti me o novim komentarima
