React Comments (2.0.1-beta2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Post
ka: პოსტი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
