React Comments (2.0.1-beta2) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Log in
nn: Logg inn

en: second
nn: sekund

en: seconds
nn: sekundar

en: minute
nn: minutt

en: minutes
nn: minutt

en: Deleted
nn: Sletta

en: day
nn: dag

en: hour
nn: time

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Reply
nn: Svar

en: Notify me when new comments are posted
nn: Send meg melding når nye kommentarar vert lagt til
