React Comments (2.0.1-beta2) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: Post
oc: Postar

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Log in
oc: Se connectar

en: second
oc: segonda

en: seconds
oc: segondas

en: minute
oc: minuta

en: minutes
oc: minutas

en: Deleted
oc: Suprimit

en: day
oc: jorn

en: hour
oc: ora

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Reply
oc: Respondre
