React Comments (2.0.1-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
