React Comments (2.0.1-beta2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: Post
pl: Wpis

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Success
pl: Sukces

en: Log in
pl: Zaloguj

en: second
pl: drugie

en: seconds
pl: sekundy

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: Deleted
pl: Usunięty

en: day
pl: dzień

en: hour
pl: godzina

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Notify me when new comments are posted
pl: Powiadamiaj mnie kiedy pojawiają się nowe komentarze

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
pl: Plik obrazu jest nieprawidłowy lub typ obrazu jest niedozwolony. Dozwolone typy: %types
