React Comments (2.0.1-beta2) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Comments
pt: Comentários

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Usuário

en: hours
pt: horas

en: days
pt: dias

en: Comment
pt: Comentário

en: Published
pt: Publicado

en: Success
pt: Sucesso

en: Log in
pt: Entrar

en: second
pt: segundo

en: seconds
pt: segundos

en: minute
pt: minuto

en: minutes
pt: minutos

en: Deleted
pt: Apagado

en: day
pt: dia

en: hour
pt: hora

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: Reply
pt: Responder

en: Notify me when new comments are posted
pt: Notificar-me quando novos comentários forem postados

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
pt: O arquivo de imagem é invalido ou o tipo de imagem não é permitido. Tipos permitidos: %types
