React Comments (2.0.1-beta2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Comments
ro: Comentarii

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: Post
ro: Postare

en: Comment
ro: Comentariu

en: Published
ro: Publicat

en: Success
ro: Succes

en: seconds
ro: secunde

en: Deleted
ro: Șters

en: day
ro: zi

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Reply
ro: Replică

en: Flagged
ro: Marcat
