React Comments (2.0.1-beta2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Post
sl: Objava

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Log in
sl: Prijava

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Reply
sl: Odgovori
