React Comments (2.0.1-beta2) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Post
sq: Dërgimi

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Reply
sq: Përgjigju
