React Comments (2.0.1-beta2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Email
th: อีเมล

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Reply
th: ตอบ
