React Comments (2.0.1-beta2) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: hours
tr: saat

en: days
tr: gün

en: Post
tr: Gönderi

en: Comment
tr: Yorum

en: Published
tr: Yayında

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: second
tr: ikinci

en: seconds
tr: saniye

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakika

en: Deleted
tr: Silindi

en: day
tr: gün

en: hour
tr: saat

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Reply
tr: Yanıtla

en: Allowed HTML Tags
tr: İzin Verilen HTML Etiketleri
