React Comments (2.0.1-beta3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Email
ur: ای میل
