React Comments (2.0.1-beta3) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Comments
da: Kommentarer

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: hours
da: timer

en: days
da: dage

en: Post
da: Indlæg

en: Comment
da: Kommentar

en: Published
da: Udgivet

en: Success
da: Succes

en: Log in
da: Log ind

en: second
da: sekund

en: seconds
da: sekunder

en: minute
da: minut

en: minutes
da: minutter

en: Deleted
da: Slettet

en: day
da: dag

en: hour
da: time

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Reply
da: Svar

en: Flagged
da: Flaget

en: Notify me when new comments are posted
da: Giv mig besked når der indsendes nye kommentarer

en: Allowed HTML Tags
da: Tilladte HTML tags
