React Comments (2.0.1-beta3) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: days
eu: egunak

en: Post
eu: Argitalpena

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Log in
eu: Sartu

en: second
eu: segundua

en: minute
eu: minutua

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: day
eu: egun

en: hour
eu: ordua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Reply
eu: Erantzun
