React Comments (2.0.1-beta3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Post
mn: Бичлэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Publish
mn: Нийтлэх
