React Comments (2.0.1-beta3) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Post
mr: लेख

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: Reply
mr: प्रतिसाद
