React Comments (2.0.1-beta3) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: second
my: ဒုတိယမြောက်

en: minute
my: မိနစ်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: day
my: နေ့

en: hour
my: နာရီ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Reply
my: ပြန်စာ
