React Comments (2.0.1-beta3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Publish
se: Almmut
