React Comments (2.0.1-beta3) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Comments
sk: Komentáre

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Post
sk: Príspevok

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Success
sk: Úspech

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: second
sk: druhé

en: seconds
sk: sekundy

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: Deleted
sk: Odstránený

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Notify me when new comments are posted
sk: Chcem dostávať notifikácie pri pridaní nových komentárov

en: just now
sk: práve teraz
