React Comments (2.0.1-beta3) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Comment
sr: Коментар

en: Log in
sr: Пријави се

en: seconds
sr: секунди

en: Unpublished
sr: Необјабљено
