React Comments (2.0.1-beta3) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Post
ta: பதிவு

en: Comment
ta: கருத்து

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: Reply
ta: மறுமொழி
