React Comments (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: User
pt: Utilizador

en: Comment
pt: Comentar

en: Published
pt: Publicado

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Unpublished
pt: Não publicado
