React Comments (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ
