React Comments (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस
