React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Post
ca: Enviament

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Log in
ca: Entra

en: second
ca: segona

en: seconds
ca: segons

en: minute
ca: minut

en: minutes
ca: minuts

en: Deleted
ca: Eliminat

en: day
ca: dia

en: hour
ca: hora

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Reply
ca: Respon

en: Notify me when new comments are posted
ca: Notifica'm quan hi hagi nous comentaris

en: Allowed HTML Tags
ca: Etiquetes HTML permeses
