React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Post
hy: Գրառում

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Reply
hy: Պատասխան
