React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Post
km: ប្រកាស

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Log in
km: ចូល

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Reply
km: ឆ្លើយតប
