React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Post
lv: Ieraksts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: second
lv: otrais

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: day
lv: diena

en: hour
lv: stunda

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Notify me when new comments are posted
lv: Informēt mani kad pievienots jauns komentārs

en: Allowed HTML Tags
lv: Atļautie HTML tagi
