React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Post
af: Posstuk

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Log in
af: Teken in

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Reply
af: Beantwoord
