React Comments (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Published
am: የታተመ

en: Log in
am: ግባ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ
