React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Post
ast: Espublizar

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Log in
ast: Entrar

en: Deleted
ast: Desaniciáu
