React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: Post
is: Postur

en: Comment
is: Viðmerking

en: Published
is: Útgivið

en: Log in
is: Innrita

en: Deleted
is: Strikað

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Publish
is: Gev út

en: Unpublish
is: Tak aftur

en: Reply
is: Svar
