React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: days
ga: laethanta

en: Log in
ga: Logáil isteach
