React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
