React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Comments
ja: コメント

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: hours
ja: 時間

en: days
ja: 日

en: Post
ja: 投稿

en: Comment
ja: コメント

en: Published
ja: 掲載

en: Log in
ja: ログイン

en: second
ja: 2番目

en: seconds
ja: 秒

en: minute
ja: 分

en: minutes
ja: 分

en: Deleted
ja: 削除済み

en: day
ja: 日

en: hour
ja: 時間

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: Reply
ja: 返信

en: Notify me when new comments are posted
ja: 新しいコメントが投稿されたときに通知する
