React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Comments
jv: Komèntar

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Reply
jv: Balesan
