React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Post
kk: Жазба

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Log in
kk: Кіру

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Reply
kk: Жауап беру
