React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Comments
ru: Комментарии

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: hours
ru: часов

en: days
ru: дней

en: Post
ru: Сообщение

en: Comment
ru: Комментарий

en: Published
ru: Опубликовано

en: Success
ru: Успешно

en: Log in
ru: Войти

en: second
ru: второе

en: seconds
ru: секунд

en: minute
ru: минута

en: minutes
ru: минут

en: Deleted
ru: Удалено

en: day
ru: день

en: hour
ru: час

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Reply
ru: Ответить

en: Flagged
ru: Помечено

en: Notify me when new comments are posted
ru: Уведомлять меня о новых комментариях

en: @created_ago ago
ru: @created_ago назад
