React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: second
si: තත්පර

en: minute
si: මිනිත්තු

en: day
si: දවස

en: hour
si: පැය
