React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Post
ta: அஞ்சல்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
