React Comments (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ur: تبصرے

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: User
ur: صارف

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Published
ur: شائع شدہ
