Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Authored by
kk: Автор

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
